Medlemsregister 12 augusti 20014

Här presenteras samtliga medlemmar i Swedish Stokies säsongen 2014-15. Har du betalt medlemsavgift eller meddelat att du vill gå med i föreningen som ungdom men är inte med på listan nedan. Meddela mig på hcstoke@hotmail.com

  1. Henrik Claesson                                   Vetlanda
  2. Stefan Thorén, hedersmedlem           Sollentuna
  3. Jan-Erik Domeij, hedersmedlem
  4. Sue Wainwright, hedersmedlem        Stoke-on-Trent
  5. Gordon Banks, hedersmedlem            England
  6. X
  7. X
  8. X
  9. X
  10. Martin Björklund                                 Sköldinge
  11. Johann Skulason                                  Hisingen
  12. Arne Hill                                              Ekerö
  13. Hugo Hemlin                                       Trollhättan
  14. Bengt Håkansson                                 Helsingborg
  15. Mats Hörnell                                       Mariefred
  16. Axel Hörnell                                         Mariefred
  17. Nisse Scherman                                   Skärholmen
  18. Agnes Jodin                                          Kungsbacka
  19. Håkan Hoffert                                      Halmstad
  20. Tony Olofsson                                      Sandared
  21. Fredrik Bergström                               Linköping
  22. Johny Antonsson                                  Helsingborg
  23. Mats Öhrn                                           Tyresö
  24. Peter Öhrn                                           Tyresö
  25. Lars Dahlander                                    Rom
  26. Michael Gunnarsson                           Vänersborg
  27. Marie Pettersson                                 Gävle
  28. Leif Pettersson                                     Gävle
  29. Anders Hiller                                       Uppsala
  30. Mikael Persson                                    Landskrona
  31. Micke Hjalmarsson                             Linköping
  32. Jens Johnsson                                       Uppsala
  33. Jan Lindblad                                         Vrigstad
  34. Mats Dahlin                                         Linköping
  35. Dan Moberg                                        Tyresö
  36. Martin Eriksson                                   Hargshamn
  37. Torbjörn Arnqvist                                Skellefteå
  38. Conny Bengtsson                                 Kullavik
  39. Birger Apraxin                                     Växjö
  40. Lotta Apraxin                                       Växjö
  41. Ottilia Apraxin                                     Växjö
  42. Vincent Claesson                                 Vetlanda
  43. Sven-Olov Larsson                               Västerås
  44. Anders Gustafsson                               Skogås
  45. Nick Pugh                                             Halmstad
  46. Viglundur Gislason                              Göteborg
  47. Sven Nygren                                        Trelleborg
  48. Tomas Lundström                                Sollentuna
  49. Jan-Olov Mathisen                              Flen
  50. Jan-Olov Gustafsson                            Skarpnäck
  51. Oscar Perlinger                                   Falkenberg
  52. Victor Perlinger                                   Falkenberg
  53. Lars-Gunnar Perlinger                         Falkenberg
  54. Joakim Strand                                      Kungsbacka
  55. Staffan Strand                                      Kungsbacka
  56. Bertil Pålsson                                       Markaryd
  57. Klas Norén                                           Munka Ljungby
  58. Per Larsson                                          Lindesberg
  59. Axel Dahlin                                          Linköping
  60. Matz Jönsson                                       Malmö
  61. Annica Arnqvist                                   Skellefteå
  62. Jim Thorstensson                                 Sölvesborg
  63. Adrian Hallsö                                       Halmstad
  64. Patrik Hallsö                                        Halmstad
  65. Percy Andersson                                  Johanneshov
  66. Peter Medin                                        Surahammar
  67. Ronny Johansson                                 Katrineholm
  68. Lars-Göran Johansson                         Sköldinge
  69. Ellen Johansson                                   Sköldinge
  70. Vilma Johansson                                  Sköldinge
  71. Kajsa Johansson                                   Sköldinge
  72. Stefan Wisén                                       Hässelby
  73. Nils-Gunnar Lundberg                         Skellefteå
  74. J Lundberg
  75. Niklas Lindgren                                    Växjö
  76. Lukas Willram                                     Angered
  77. Leo Willram                                         Angered
  78. Jesper Willram                                    Angered
  79. Anton Willram                                     Angered
  80. Tim Lindgren                                       Ulricehamn
  81. Moa Lindgren                                      Ulricehamn
  82. George Nielsen                                    Malmö
  83. Michelle Nielsen                                 Malmö
  84. Mindy Nielsen                                     Malmö
  85. Michael Schapek                                 Täby
  86. Allan Scherman                                   Skärholmen
  87. Anders Arén                                         Norrköping
  88. Tommy Jansson                                   Norrköping

Be the first to comment

Leave a Reply

Din e-post adress kommer inte att publiceras offentligt.


*